top of page

bitkibitiyor.com nedir?

 

Bitkibitiyor.com, bir Peyzaj Yüksek Mimarı ve bir Peyzaj Mimarı olarak birlikte kurmuş olduğumuz Gardenova Botanik firmamızın online satış platformudur.

Bitkibitiyor.com; daha fazla eve, daha fazla ofise, daha fazla yaşam alanına, dünyalara ve hayatlara dokunabilmek adına oluştu.

Bitkibitiyor.com çağımızın neredeyse en büyük hizmeti olan internet zemini üzerinde online, güvenilir ve özgür bir satış platformudur. Ve bu platform gibi bu platformdaki her bitki de sanal değil doğanın bir parçası, tabiatın küçük bir köşesi ve canlılığın, canlı olmanın en büyük kanıtıdır.       

 

 

Unutma;

“Dünyada çiçek, çocuk ve kuş olduğu sürece korkma; herşey yolunda demektir.” 

                                                                                                                                Nikos Kazancakis

 

 

Ekiple Tanışın

modern ve şık iç mekan bitkileri

Pınar ÖZKAN
Peyzaj Yüksek Mimarı
bitkibitiyor. com Kurucusu
Gardenova Botanik Firma Sahibi

  • Instagram

2013 yılında İzmir Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden birincilik ile mezun oldu. Hiç ara vermeden sektörün öncü firmalarında Peyzaj Mimarı, Üretim ve Fidanlık Sorumlusu, Proje Sorumlusu ve Satınalma pozisyonlarında çalıştı. Bu süreçlerde 3d Mimari Görselleştirme Programları sertifikalarını aldı.

2020 yılında Uludağ Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Ana Bilim Dalında yüksek öğrenimini tamamlayarak

Peyzaj Yüksek Mimarı ünvanını aldı. 2017-2020 yılları arasında birçok makale, kitap bölümü gibi akademik çalışmalar ortaya koydu.

2020 yılında Peyzaj Mimarı olan eşi Anıl ÖZKAN ile birlikte Gardenova Botanik ve bünyesinde online iç mekan bitkileri satışı yapan bitkibitiyor.com’u kurdular.

Ayrıca İG Pazarlama ve Reklamcılık eğitimleri alarak donanımını ve tecrübelerini e-ticaret sektörüne kanalize ve entegre etmektedir.

her zevke uygun bitki seçenekleri

Anıl ÖZKAN
Peyzaj Mimarı
bitkibitiyor.com Kurucusu
Majör Peyzaj&Botanik Şirket Ortağı

  • Instagram

2010 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarından itibaren peyzaj sektöründe başladığı çalışma hayatına mezun olduktan sonra da hiç ara vermeden devam etti. Sektörün öncü ve lokomotif firmalarında Peyzaj Mimarı, Üretim ve Fidanlık Sorumlusu, Proje Sorumlusu ve Proje Müdürü pozisyonlarında çalıştı.

Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TANAP boru hattı, Turkmen Memorial Park, Kayseri Şehir Hastanesi, Samsung Enerji santrali gibi prestijli projelerde görev aldı. Ayrıca yurtiçi ve Türkmenistan, İran, Senegal gibi ülkelerde Rönesans Construction, Yüksel Proje, Tekfen Mühendislik, ENKA İnşaat, Kawasaki Heavy Industries, Fernas İnşaat, İçtaş İnşaat, Polimeks İnşaat, YDA İnşaat, Kiptaş , Tahincioğlu GYO, Torunlar GYO gibi kurumsal şirketlerin projelerinde yer aldı.

2020 yılında Peyzaj Yüksek Mimarı olan eşi Pınar ÖZKAN ile birlikte Gardenova Botanik ve bünyesinde online iç mekan bitkileri satışı yapan bitkibitiyor.com’u kurdular.

2021 yılında meslektaşı, yakın dostu ve aynı zamanda okul ve çalışma arkadaşı olan Ümit Gani ile birlikte Yalova'da Majör Peyzaj&Botaniği kurmuş olup, tecrübe ve bilgi birikimlerini kolektif bir şekilde kendi iştiraklerine kanalize etme kararı vererek peyzaj ve süs bitkileri sektöründe çalışma hayatına devam etmektedir.

Ayrıca TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yalova İl Temsilcisidir.

İç mekan bitkiler, seçkin bitkiler, salon bitkileri,
bottom of page