bitkibitiyor.com nedir?
 

Bitkibitiyor.com, bir Peyzaj Yüksek Mimarı ve bir Peyzaj Mimarı olarak birlikte kurmuş olduğumuz Gardenova Botanik firmamızın online satış platformudur.
 
Bir takım mecburiyetler ve ticari düşünceler ile tabiat-insan ilişkisinin unutulduğu günümüz dünyasının gerçek ve sürdürülebilir olmayan “kurumsal” kimlik yaratma idealini bir kenara bıraktık. Kalıplara girmeyi reddederek, “kurumsal” kelimesi için değil, “doğrusal” ve “doğal” kavramları için çaba gösteriyoruz ve göstereceğiz.
 
Her bitkinin, her dalın, her toprağın, her yaprağın yani yaptığımız bu işin; hayatlara ve ruhlara dokunduğunu biliyor ve “daha çok bitki-daha çok sağlık, daha çok sağlık-daha çok mutluluktur” diyoruz.
 
Bitkibitiyor.com; daha fazla eve, daha fazla ofise, daha fazla yaşam alanına, dünyalara ve hayatlara dokunabilmek adına oluştu. Bitkibitiyor.com,  çağımızın neredeyse en büyük hizmeti olan internet zemini üzerinde online, güvenilir ve özgür bir satış platformudur. Ve bu platform gibi bu platformdaki her bitki de sanal değil, doğanın bir parçası, tabiatın küçük bir köşesi ve canlılığın, canlı olmanın en büyük kanıtıdır.     
 
 
Unutma;
 

“Dünyada çiçek, çocuk ve kuş olduğu sürece korkma; herşey yolunda demektir.”  Nikos Kazancakis