top of page

İADE VE GARANTİ SÜRECİ HAKKINDA

 

Tüm ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altında olup, taşıma ve sevkiyat sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sigortalıdır.

Ancak sigortamızdan yararlanabilmeniz için teslimat sırasında paketlerinizi kurye görevlisinin önünde açıp, kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.  Eğer ürününüzde sevkiyat sırasında oluşan hasar ve darbe var ise, mutlaka kargonuzu getiren görevli ile tutanak tutarak ürünün geri iadesini yapmanız gerekmektedir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra, kargo firmasının teslimatı sorunsuz tamamladığı ve ürünlerin kusursuz teslim edildiği kabul edilmektedir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hasarlı ve kusurlu çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde bize ulaşmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, anlaşmalı kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün en kısa sürede tekrar tarafınıza gönderilecektir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Bunun dışında ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da orijinal halinin tarafınızdan bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Yanlış bitki gönderimi ve hasarlı bitki dışında koşulsuz iade ve değişim maalesef mümkün değildir. Bitkilerin birer canlı olduğunu ve uzun günler kolide kalmalarının sağlıklarını olumsuz etkilediklerini unutmayınız...

bottom of page